STRATOBUCKER™ HB – Big sound in small size

Nowym kierunkiem naszej aktywności jest seria STRATOBUCKER™ HB. Celem tej serii jest symulacja brzmienia pełnowymiarowego humbucker’a przy zachowaniu oryginalnych wymiarów  przetwornika do Stratocaster®.

STRATOBUCKER™ PAF-S NECK [SB PAF-S]

Jak wynika z nazwy, jest to rozwiązanie dla wielbicieli brzmienia pełnowymiarowego humbucker’a PAF, bez konieczności wprowadzenia fizycznych zmian w gitarze, wyposażonej w przystawki typu single coil!  PAF-S NECK przy gryfie w komplecie z PAF-S BRIDGE lub [SB] Dual Tone pod mostkiem oraz [SB] lub [SB Blues] po środku zmienią Twój Strat® w prawdziwą gitarę humbucker’ową!

W porównaniu do klasycznego humbucker’a, PAF-S jest bardziej selektywny i zawiera mięcej składników harmonijnych. Najbardziej jest to odczuwalne na przesterze. Czyste brzmienie jest bardzo ciepłe i w tym samym czasie ostre co eliminuje możliwość “zamulania”, często towarzyszącego przetwornikom standardowym, nawet bardzo znanych producentów.

PAF-S jest wyposażony w ekranowany przewód czterożyłowy, co pozwała uzyskać wszystkie możliwe warianty połączenia.  Zalecane są dwa tryby pracy: normalny oraz dual tone – symulacja brzmienia single coil, ale bez brumu.

STRATOBUCKER™ FULL RAILS [SB FR] – NECK, BRIDGE

Jest to propozycja dla gitarzystów, poszukujących brzmienia SD Hot Rails™ lub DiMarzio Fast Track™, The Chopper™, Pro Track™. Potężne i równocześnie selektywne brzmienie SB FR pozytywnie je wyróżnia wśród reszty oferowanych na rynku modeli. SB FR występuje w dwóch wersjach – Neck i Bridge. Dla pozycji Middle może być zastosowany Stratobucker™ Vintage lub Custom (na zamówienie). SB FR ma opcje dual tone – symulacja brzmienia single coil, ale bez brumu.